img
"Tarkus ja kaasaelamine, mis naine vaistlikult tunneb lapse sünnil, võivad teha temast tervise ja teise naise arusaamise allikas."
Ayna May Gaskin
img

Eostamine

Kuidas toimub viljastamine? Kuidas muutub munarakk pärast viljastamist? Mis tingimused on vajalikud eostamise tekkitamiseks? Kuidas suurendada raseduse tõenäosust?

img

Rasedus

Raseduse etapid, loote kasvu ja arengu kirjeldus nädalate kaupa, naise tunded. Kuidas muutub keha raseduse ajal?

img

Sünnitus

Milline võib olla sünnitus: tehnoloogia, eelised, vastunäidustused, juurdepääsetavus ja müüdid. Kuidas valida kliinikut? Kuidas sünnituse ajal rahulik olla ja mida peate enne emaks saamist teadma.

img

Beebi

Vastsündinud lapse tervise, arengu ja hoolduse kohta jagu on loodud noorte ja kogenematute vanemate abistamiseks. Siin on huvitavaid ja asjakohaseid artikleid, mis üksikasjalikult kirjeldavad perioodi sünnist kuni aastani.

Viimased uudised

Kommentaarid

 • Очень радует.  ^_^

  Пузик

  example
 • Вообще ничем не мазала, взяла гребешок и расчесала. Даже не прилагала усилий. Само всё вычесалось на гребешок.

  Пузик

  example
img

Meil

«Eestimamki klubi» - see on koht, kus saavad kokku ja suhtlevad Eesti memmed. Millest? Ükskõik millest! Emaduse ja meie lemmiklastest, kulinaaria ja tervisest, armastuse ja õnnest. Emadel on alati olemas mida jagada. Sünnitus- ja lapsehoolduspuhkus - see ei ole enam takistus suhtlemiseks, mis on nii palju puudu sellisel perioodil. Meie klubi annab toredaid võimalusi uute tutvuste ja aja veetmise jaoks. Just selleks oli loodud "Eestimamki klubi". Siin ootavad teid huvatavaid tutvusi, haaravaid võistlusi, võimalusel ka teatevõistlusi ja loteriid, ja samuti hindamatuid kogemuste vahetusi. Astuge "Eestimamki klubisse" ja liituge meie rõõmsa ühendusega.

img

Küsitlus

Как Вы привлекаете ребенка помочь в домашних делах?
1. Мой ребенок понимает, что родители зарабатывают деньги и не успевают все делать сами. Помогает добровольно.
2. Вознаграждаю материально. У нас есть установленные тарифы, каждое поручение имеет свою стоимость.
3. У нас каждый раз, когда нужна помощь, начинается скандал. Не знаю, что и делать
4. Свой вариант
Всего ответов: 1

Rasedus

 • example
  40. rasedusnädal

  На протяжении 40 недель часто задаваемые вопросы у будущих мам: признаки беременности, какая сейчас неделя, правильно ли протекает беременность, как развивается плод по неделям, и когда же малыш родится? Помочь ответить на все эти вопросы сможет наш календарь беременности онлайн по неделям.

 • example
  9 kuud

  Беременность – трогательный и вместе с тем волнительный период в жизни каждой семьи. В ожидании встречи с крохой важно знать, какие изменения происходят в организме мамы, какие обследования назначает врач. В этом поможет наш календарь беременности по месяцам.

 • example
  Trimestrid

  В календаре вы найдёте самую важную информацию и полезные советы. Здесь вы узнаете, что происходит с вашим малышом в каждом триместре. Календарь подскажет, какие ощущения может испытывать мама во время беременности, а также при каких состояниях нужно быть бдительными.

 • example
  Tervislik rasedus

  Что необходимо сделать для того, чтобы родить здорового ребенка? Как не навредить своей беременности и родить здорового ребенка? Какие и когда принимать витамины? Как правильно питаться? Какими видами спорта можно заниматься? Это и много другое в разделе БЕРЕМЕННОСТЬ И ЗДОРОВЬЕ

Reklaam

Video

Beebi

Administratsioon ei vastuta info sisu eest, mis on paigutatud ressursi kasutajate poolt. Küsimused, ettepanekud ja pretensioonid võetakse vastu tagasiside vormi kaudu.. Kõik fotod on selle autorite omand. Fotode uuesti avaldamine on võimalik ainult autorite loal. Pidage meeles, et Teie ja Teie laste tervise küsimustes ei tohi usaldada tagaselja tehtud nõuandeid netist. Saidi materjalide ja konverentsi sõnumite uuesti trükkimine, avaldamine ja kasutamine on lubatud ainult aktiivse viide www.eestimamki.ee saidile olemasolul.