Babymall
http://Babymall06.04.2015, 20:54

Olles Adamexi ametlik esindaja Eestis, pakkudes kogu Tako vankrite valikut ning teiste tootjate parimaid mudeleid, esitleb BabyMall e-pood kõike vajalikku mugavuse tagamiseks Teile ja lapsele.

LAPSEVANKER
Vastsündinutele mõeldud häll, väikelastele vanuses 3-4 aastat – laste jalutuskärud. Muudetav – klassikalisest vankrist vanker-kärudeni või kombineeritava komplektini, millel on ette nähtud 2 või 3 varianti: vankrikorv, isteosa ja turvahäll. Laste turvatoole on võimalik BabyMallis valida eraldi vastavas alajaotises. Müügil on mugavad kaksikute vankrid. Pöörake tähelepanu lamamis-/istumisasenditega mudelite komplektidele.

Vankrite lisavarustusse kuuluvad vajalikud tarvikud:

Päikesevarjud, vihmavarjud ja vihmakatted;
Sääsevõrgud;
Beebitarvete kotid, jalakotid, muhvid jms.
Lisaks komplektis sisalduvale pakume lisatarvikuid lapsevankritele:

Magamiskotid ja ümbrik-tekid vastsündinutele (suve- ja talvevariant);
Lastemadratsid ja -padjad.
Eraldi tarvikuid ei müüda.

LASTEMÖÖBEL
Voodid ja vooditarvikud on müügil valikus, mis meeldib isegi väga valivatele lapsevanematele.

Voodite tüübid on mõeldud igas vanuses lapsele. Populaarne toode lapsevanemate seas on funktsionaalne laste maneež-voodi. See on ohutu, täidab nii voodi kui ka mängukoha rolli, seda on mugav kaasa võtta reisile.

Lisaks voodile leiate siit ka kummutid, riidekapid, mähkimislauad, söögitoolid, lauad ja toolid vanematele lastele.

BabyMallis võite valida komplekti: alates mööblist kuni lastevoodi tarvikuteni (madratsid, voodipesu, baldahhiinid jne).

Miks on kasulik vormistada tellimus BabyMallis?
Lastetoodete e-pood on loodud vastavalt lapsevanemate soovidele
Meie teame, millised on lastetoodete tarbijate ootused. Me teame, milline peaks olema kvaliteetne vanker või lastemööbel.

Seetõttu pakutakse siin üksnes parimaid kaubamärke:

Adamex, Tako, Roan, Adbor (Poola);
Hauck (Saksa);
Titis Zippy (Leedu) jt.
Nende toodang vastab Euroopas kehtivatele lastekaupadele esitatud nõuetele: ohutus, usaldusväärsus, vastupidavus, ökoloogilisus ja ergonoomilisus. Lapsevanemad mitmetes Euroopa riikides valivad need vankrid ja voodid, kuna need on mugavad, funktsionaalsed ning disaineri loodud värvivalikus.

Läbimõeldud e-poe teenus muudab ostlemise meeldivamaks
Vormistades tellimuse BabyMallis võite olla rahulik, kui saadetud kaup Teile ei sobi. Tootja garanteerib, et kaup võetakse tagasi või vahetatakse ümber. Tutvuge kauba tagastuse/ümbervahetuse tingimustega veebilehe vastavas alajaotises.

Pakume ostu eest tasumiseks Teile sobivaid viise: pangaülekandega või vajadusel vormistades järelmaksu Liisi. Täpsem informatsioon on kättesaadav järelmaksu alajaotises või helistage meile telefoninumbril +372 5543275.


 

info@babymall.ee
+372 5543275
OÜ TriunFo
12012439
Peterburi tee 90a -104 11415Tallinn
Переходов: 25 | Просмотров: 1484 | Добавил: СеРгЕеВнА | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar