Kidsbury
https://kidsbury.ee/22.02.2021, 17:48

idsbury on Suurbritannias loodud bränd, mille eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga lasteriideid. Lapsed vajavad mugavust, lapsevanemad aga kindlustunnet. Mõistame, mida lapsed oma rõivastelt vajavad. Laste vajadused ja soov oma planeeti säästa on iga meie rõivakujunduse keskmes.

Kõik meie kollektsioonid on valmistatud orgaanilisest GOTS sertifikaadiga puuvillast. Orgaaniline puuvill on kasvatatud kasutamata pestitsiide ning keemilisi väetisi. Osad neist toksilistest kemikaalidest on ühed mürgisemad kogu maailmas ning seetõttu tasub neid oma nahast hoida nii kaugel kui võimalik.

Tootmine on üks väga oluline osa brändist. Iga tarbija võiks teada kuidas, kus ja kelle poolt ostetud tooteid valmistatakse. Hoolime väga oma planeedist. Üks ohte meie planeedile on ühekordselt kasutatava moe mõju. Odava tekstiili masstootmine avaldab negatiivset mõju nii keskkonnale kui ka inimestele, kes sellega seotud on.

Kangaste ja lisadetailide valikul jälgime esmajoones kvaliteeti ja ohutust.

Kidsbury kollektsioonis on ka meriinovillased tooted, mis on eriti sobilikud kahe hooaja vahel: sügise üleminekul talvele ja talve üleminekul kevadele. Kuna sellist ilma on Eesti kliimas üsna palju, on meriinovillast tooted alati kindel ja usaldusväärne valik.

Kidsbury rõivad on kerged, hingavad ja ülimalt pehmed! Meie disainilahendused ühendavad Skandinaavia stiili värske minimalismi ja klassikalise Briti karakteri. Meie kollektsiooni jõuavad ainult detailideni läbimõeldud ja reaalses elus toimivad tooted.

Lasteriiete osas usume, et sooliselt sobilikud värvid ja stiilid on vanamoodsad. Sellepärast loome kaasaegseid rõivaid, mida saavad kanda nii poisid kui ka tüdrukud. Meil on lai valik ajatuid, originaalseid rõivadisainilahendusi, mis on loodud just teie lapsi silmas pidades. Usume, et riided ei muuda maailma, vaid lapsed, kes neid kannavad, teevad seda!

Liituge juba täna Kidsbury perega ja tundke uhkust, et olete panuse andnud oma ökoloogilise jalajälje vähendamisele!

Meie lubadus

Me teame, kui kiiresti pisikesed kasvavad; sellepärast on kõik meie tooted kavandatud tugevateks ja vastupidavateks nii, et neid saab perekonnas edasi anda ja need kestavad aastaid. Oleme Kidsbury’s pühendunud kiirmoekultuuri vastase suhtumise kujundamisele, seetõttu loome riideid, mis on vastupidavad, funktsionaalsed ja jumalikult mugavad, olenemata sellest, mida Sinu lapse päev talle toob.

Meie tootmine ja materjalide hankimine toimub Euroopas.

www.kidsbury.ee lehelt saad tellida üksnes Eestisse. Kui soovid tellida kaupa muudesse riikidesse, siis palun tutvu võimalustega www.kidsbury.com lehel.

 

Kidsbury Eesti

kidsburyeesti@gmail.com
Argum OÜ
14238142
Kesk tänav 3-10, 66407, Kobela alevik, Antsla Vald, Võru maakond, Eesti
Переходов: 10 | Просмотров: 26 | Добавил: eestimamki | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar