Mimidisain
https://www.mimidisain.ee/et07.08.2016, 21:46

Mimi Disain sai alguse 4 aastat tagasi kui kaks noort ema Irene Heidmets ja Merilin Neering tõdesid, et praktiliselt võimatu on leida kaubandusest ägedaid lasteriideid. Eriti keeruline oli saada poisteriideid, mis oleks isikupärased ja ega tüdrukute riietega palju lihtsam olnud.

Esimesed katsetused sai tehtud re-use põhimõttel isade triiksärkidest tehtud jumpsuite'ga, mis osutusid väga populaarseks. Sellele järgnesid tüdrukute kleidid, pluusid, poiste püksid.

Kuna nõudlus Mimi lasteriiete järele üha paisus, siis kasvas algselt ise välja mõeldud, lõigatud ja õmmeldud kodus, õhtuti tegemisest õige pea täiskohaga töö.

Täna valmistab Mimi Disain väikeseeriatena poiste ja tüdrukute riideid alates beebidest lõpetades teismelistega. Valikus on poiste ja tüdrukute jumpsuite'd, body'd, pluusid, püksid, dressid, joped, mantlid, mütsid sallid. Lisaks tüdrukutele kleidid, seelikud, tuunikad.

Aeg- ajalt rõõmustatakse ka emmesid naiste kleitide ja mantlitega, et emmed saaks sama ilusad olla kui tütred.

Mimi Disain kasutab võimalikult palju looduslikke kangaid ja võimalusel ka orgaanilist kangast. Meie eesmärk on pakkuda täiskasvanute moest inspireeritud lasteriideid, mis on kvaliteetsed ja mugavad kanda.Ja tegelikult ei olegi suuresti asi meis, vaid hoopis Sinus!

Poisid ja tüdrukud vanuses 0-10 aastat- just Sulle mõeldes see kõik sünnibki.

Kõik Mimi lasteriided on disainitud ja valmistatud Eestis

Kui Soovid tooteid oma silmaga näha ja enda käega katsuda siis tule ja külasta meie Stuudiopoodi Raua 39, helista ette 5556 6825. Üldiselt oleme olemas E-R, orienteeruvalt 10-17:00 aga mõnikord on ka ringi liikumist. Et sa ei peaks kurvalt ukse taga ootama siis anna enda tulekust veidi varem märku ;)

Valiku Mimi riideid leiad veel meie erinevate edasimüüjate juurest. Menüüs on eraldi välja toodud list nende asukohast.

Sinu Mimi

info@mimidisain.ee
+372 5556 6825
Mimi Disan OÜ
Raua 39, 10124 Tallinn, Eesti
Переходов: 75 | Просмотров: 2030 | Добавил: eestimamki | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar