Milupa
https://milupa.ee/ru07.04.2020, 18:31

Armastada tähendab hoida ja kasvatada midagi tõeliselt väärtuslikku meie elus, sellisest armastusest tekkis ka Milupa. Meie missioon on aidata igal perel valida lapsele lisatoiduks kõige täisväärtuslikumad tooted. Pakume tuge ja väärtuslikke nõuandeid neile, kes meie poole pöörduvad.

Milupa aitab beebidel suureks kasvada

Oleme iga päev koos Teie ja beebiga – alates sünnist kuni esimeste öeldud sõnadeni, esimeste sammudeni, nii kaua, kui see on vajalik! Meiega on beebid tervemad ja vanemate südamed rahulikumad. Milupa on juba rohkem kui 80 aastat töötanud välja laste toite, mis annavad väikestele kõik, mis on vajalik lapse täisväärtuslikuks arenguks ning vanemate südamerahuks.

Milupa toetab vanemaid

Milupa on vanematega koos alates hetkest, kui laps siia maailma sünnib. Me oleme alati valmis vastama Teie küsimustele lapse toitmise kohta, kuulama ära ja andma nõu. Selleks on meil tasuta infotelefon „Emme küsib“ kuhu saate helistada tööpäeviti kell 9.00 – 17.00 ning küsida nõu lapse toitmise kohta. Ka Teie võite saada kasulikku nõu, kui helistate Milupa nõustajale tasuta telefonil 800 3663.

Milupa on ettevõte, mille loovad vanemad

Kohtume Milupa esinduses väga tihti emade ja nende lastega, et võimalikult hästi mõista perekondade vajadusi ja kasvada koos värskete peredega ning lõpuks – jagada rõõmu pisikeste vahvast arengust. Meie meeskonnas tegutsevad mitmed emad, kes ise veel hiljuti hellitasid kodus oma väikeseid ning seepärast mõistame hästi, mida tunneb ema ja tema väikseke nende esimesel kohtumisel.

Kuidas tekkis Milupa?

Võttes aluseks teadmised teraviljatoodetest ja nähes, et nõudlust lastele mõeldud kvaliteetsete toitude järgi oli suur alustas perekond Pauly aastal 1933 lastetoitude tootmisega. Esimesed Milupa nimega toodetud lastetoidud olid teraviljade baasil tehtud toidud. Kaheksakümne aasta jooksul on Milupa kasvanud suurimaks lastetoitude tootjaks Saksamaal ning on ka maailma mastaabis võitnud hea maine ettevõttena, mis pöörab suurt tähelepanu lastetoitude uurimisele ja arendamisele.

Ettevõte oli edukas ja 1954. aastal alustas Milupa rinnapiima koostise uurimise programmi, mille eesmärgiks oli luua rinnapiimale sarnanev piimasegu neile emadele, kes erinevatel põhjustel ei saa last rinnaga toita. Uurimisprogrammi tulemusena ilmus aastal 1964 Euroopa turule esimene Milupa jätkupiimasegu nimetusega Milumil.

info@milupa.ee
8003663
NutriMedical OÜ
Türi 3, 11313 Tallinn
Переходов: 30 | Просмотров: 720 | Добавил: eestimamki | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar