Babysport
https://www.babysport.ee/17.11.2018, 18:46

15 aastat tagasi avasid Tartu Ülikooli Lastekliinikus töötanud füsioterapeudid Urmi ja Eve füsioteraapia kabineti beebidele. Beebidega koos kasvas ka kabinet, millest sai Babysport. 

Alustati rühmavõimlemistundidega, kus lapsed said koos vanematega füsioterapeudi käe ja silma all õppida esimesi jooksusamme, hüppeid, visata ja püüda palli ja teha lihtsamaid akrobaatika harjutusi. Aja jooksul lisandusid keskusesse ka muusikatunnid ja erinevad rehabilitatsiooni teenused.

Pärast kümmet edukat tegutsemisaastat Tartus, leidsid keskuse eestvedajad, et on õige aeg kasvamiseks–nii avatigi Babysport lastekeskus ka Tallinnas Kotka tervisemajas. Nüüdseks on avatud ka Eesti kolmas keskus Tallinnas Ülemiste Tervisemajas.

 

Missioon

Pakume kvaliteetset ja konkurentsivõimelist multidistsiplinaarset rehabilitatsiooni, taastusravi, arenguravi ning terviseedendust koos muusika- ja loovtegevusega, pannes aluse lapse terviklikuks arenguks.

Babyspordi põhiväärtused

 

Terviklikkus

Toetame lapse füüsilist, emotsionaalset ja sotsiaalset arengut arvestades iga lapse ja vanema eripära. Tegevustes läheneme igale lapsele individuaalselt ning toetame igakülgselt iseseisva toimetuleku saavutamist ning säilitamist.


Innovatiivsus

Peame oluliseks vastavalt võimalustele tagada järjepidev areng nii teraapiavahendite soetamisel kui ka rakendamisel ning erinevate valdkonda puudutavate koolitustel osalemisel ning uute suundade tööle rakendamisel. Babysport väärtustab koostööd nii meeskonna siseselt kui ka kõikide koostööpartneritega ning aitab kaasa valdkonnale oluliste spetsialistide koolitamisel.


Ausus ja hoolivus

Peame lugu inimlikest väärtustest, austame lapse, tema saatja ja kõikide spetsialistide väärikust, tagame konfidentsiaalsuse. Lahendame olukorrad rahumeelselt ja ei käitu kunagi pahatahtlikult, ei kahjusta enda ega teiste mainet.

 

 

tallinn@babysport.ee
6 648 947
Babysport OÜ
Kotka 12 Tallinn 11315
Переходов: 87 | Просмотров: 79 | Добавил: eestimamki | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar